mgr Beata Krantz

Jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą psychodynamicznym.

Pracuje w ramach praktyki prywatnej w Modern Tower w Gdyni oraz współpracuje z “A.B.C. FAMILY MED” sp. z o.o. w Sopocie i Trójmiejskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii. Pracę z pacjentami w formie indywidualnej i grupowej rozpoczęła w 2003 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi i młodzieżą.

Specjalizuje się w rozpoznawaniu nieświadomych aspektów psychiki, które blokują zmiany i rozwój. Jeśli jesteś ciekawy siebie, chcesz zrozumieć swoje emocje i psychikę, chcesz wiedzieć, dlaczego pewne rzeczy i sytuacje w Twoim życiu wyglądają tak, a nie inaczej, to ta psychoterapia jest dla Ciebie.

Celem psychoterapii prowadzonej przez mgr Beatę Krantz jest to, by pacjent widział i rozumiał wszystkie części swojej psychiki, wiedział, jak działają i czego potrzebują. Po zakończonej psychoterapii Pacjent jest w stanie spokojnie i konstruktywnie kierować swoim życiem i radzić sobie z nowymi wyzwaniami.

Beata Krantz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Tam też pełni funkcję koordynatora 4-letniego szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego w Olsztynie.

Obecnie kończy kurs superwizorski przy Instytucie Studiów Psychoanaltycznym im. H. Segal (ISPHS).

Prowadzi terapię par.

Prowadzi psychoterapie także w języku angielskim.

Umów się

Beata Krantz - ZnanyLekarz.pl