mgr Agnieszka Schneider-Szymańska

Ukończyłam filozofię (studia magisterskie) i psychologię (studia magisterskie) oraz seksuologię (studia podyplomowe) i mediacje (studia podyplomowe), obecnie w toku 4-letniego kształcenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Skończyłam szereg specjalistycznych szkoleń i nieustannie podwyższam swoje kwalifikacje. Doświadczenie zdobywałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Ciąży w Warszawie oraz udzielając interwencyjnej pomocy na czacie i telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży.

Na codzień pracuję w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni gdzie prowadzę grupy wsparcia dla młodzieży znajdującej się w kryzysach psychicznych oraz dla młodzieży z pieczy zastępczej oraz z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jako certyfikowana edukatorka seksualna szkolę w tym temacie młodzież, rodziców oraz placówki pomocowe.

Specjalizuję się w szeroko rozumianej seksualności. Pracuję z młodzieżą od 14 roku życia, osobami dorosłymi oraz parami. Oferuję wsparcie kryzysowe i działania terapeutyczne dla osób przechodzących przez trudne zmiany. Zajmuję się także kwestiami tożsamości płciowej i seksualnej.

Umów się

Agnieszka Schneider-Szymańska - ZnanyLekarz.pl