mgr Eliza Kopczyńska

Z wykształcenia magister psychologii i lingwistyki. W 2014 ukończyła czteroletnią szkołę psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie (szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), a w 2022 uzyskała Certyfikat Instytutu Psychologii Zdrowia jako specjalista w zakresie pomocy psychologicznej dla par.

Pracuje z osobami dorosłymi i parami w nurcie humanistycznym (doświadczeniowym), ale jako terapeutka integratywna czerpie również z dorobku innych szkół terapeutycznych (poznawczych, behawioralnych i psychodynamicznych). W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym psychoterapeuty, regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanego superwizora i podnosi kwalifikacje.

Doświadczenie zawodowe gromadziła w ramach współpracy z prywatnymi ośrodkami psychoterapii, fundacjami ‚Zobaczyć’ i ‚Różnosfera’ oraz jako konsultant w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie ‚Niebieska Linia’ (PARPA) w Warszawie. Wcześniej prowadziła terapię indywidualną i grupową w ramach stażu w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Szpitalu Specjalistycznym MSW w Otwocku oraz Środowiskowym Domu Samopomocy Żoliborz w Warszawie.

Pracuje w języku polskim i angielskim.